Growmak Tarım Türkçegrowmak tarım ingilizcegrowmak tarım ruscagrowmak tarım arapca

  • +90 (332) 342 19 33
  • +90 545 680 80 48
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Growmak Tarım Hakkımızda

Growmak Tarım Hakkımızda

Hakkımızda

   Growmak Tarım; tarım makineleri imalatında faaliyet göstermektedir. Tarımsal ekipman üretimine başlayan firmamızın çalışanlarının tecrübesi 20 yıla dayanmaktadır. 

Growmak Tarım Makinaları, dünyanın tarımsal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, güçlü ve güvenilir yapılara sahip, kullanımı kolay ve çevre dostu makineleri hizmete sunmuştur. Growmak; ayrıcalığı, garantisi ile kendi ürünlerini temsil etmektedir.

Growmak sizlerden kazandığı gücü yeni tasarımlarla alternatif ürün çeşitleriyle sizlere sunmak için üretimde kusursuz hizmet süreçleri sağlamak, yenilikleri takip etmeye ve uygulamaya, kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Global teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, standartlara uygun kaliteli makineler ve yerinde uygulamaları ile her zaman çiftçinin yanında ve tarımının hizmetindedir.

Growmak, kaliteli olarak sunduğu ürünlerle tarım arazilerinde en iyi performansı gösterebilen tarım makineleri üretimine devam edecektir.

İmalatını yaptığımız ürünler: Gübre serpme makineleri, Goble, Vinç, ve tarım makineleri ekipmanları.

 

Misyonumuz

   Tarım makineleri imalat sektöründe sürekli gelişim ve değişim felsefesini benimseyerek; müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, yasal şartları dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üreterek karşılık vermeyi hedeflemektedir.

Bunun yanı sıra ürünlerin teslimatını zamanında gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak istiyoruz.

 

Vizyonumuz

   Müşteri taleplerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak.

Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi anlayışla karşılıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, tarım müşterilerine, dünya standartlarında çözümler sunmayı hedefliyor.

Saygılarımızla…

 

 

 
Growmak Tarım Hakkımızda

Growmak


Growmak Tarım; tarım makineleri üretiminde faaliyet göstermektedir. Tarım ekipmanları üretimine başlayan firmamız çalışanlarının tecrübesi 20 yıla dayanmaktadır.ts.

Bülten

En son haberleri ve güncellemeleri alın